سبد خرید شما خالی است!

جت پرینتر ریزنگار 4 خط و 8 خط و جت پرینترهای صنعتی درشت نگار - فروش انواع جت پرینتر صنعتی چاپ قیمت، تاریخ، بارکد و لوگو و راهنمای خرید دستگاه تاریخ زن صنعتی جوهر افشان (جت پرینترهای صنعتی چاپ بارکد دو بعدی QR-CODE و انواع جت پرینتر چاپ بارکد میله ای)


جت پرینترهای صنعتی

جت پرینتر ریزنگار 4 خط و 8 خط و جت پرینترهای صنعتی درشت نگار - فروش انواع جت پرینتر صنعتی چاپ قیمت، تاریخ، بارکد و لوگو و راهنمای خرید دستگاه تاریخ زن صنعتی جوهر افشان (جت پرینترهای صنعتی چاپ بارکد دو بعدی QR-CODE و انواع جت پرینتر چاپ بارکد میله ای)
لیستشبکه
نمایش:
مرتب کردن بر اساس:جت پرینترهای صنعتی


جت پرینتر - قیمت جت پرینتر صنعتی و انواع جت پرینترهای صنعتی شامل انواع جت پرینتر ریز نگار چاپ قیمت و تاریخ 4 خط و 8 خط ، جت پرینترهای صنعتی درشت نگار 4 خط و پرینترهای صنعتی درشت نگار تک خط ، و دستگاه تاریخ زن صنعتی و انواع دستگاه جت پرینت دستی در بر گیرنده انواع جت پرینترهای صنعتی چاپ قیمت و جت پرینترهای صنعتی چاپ بارکد دو بعدی QR-CODE و انواع جت پرینتر چاپ بارکد میله ای و جت پرینترهای چاپ برچسب اصالت و لیبل اصالت جهت کنترل اصالت دارو و کنترل اصالت کالا برای خطوط تولید صنایع دارویی و غذایی داخلی و همچنین وارد کنندگان محصولات خارجی وارداتی به همراه دستگاه‌های جت پرینتر جوهر افشان حاوی جوهر مخصوص و ماندگار برای چاپ مشخصات و چاپ بارکد بر روی انواع محصولات تولیدی صنایع بزرگ و کوچک غذایی، دارویی، خودرویی، پزشکی، درمانی، بسته بندی و ماشین سازی از دستگاه‌های چاپ تاریخ و قیمت بسته بندی مواد خوراکی (جت پرینترها مخصوص تخم مرغ و سایر محصولات غذایی) و دارویی گرفته تا پرینترهای صنعتی چاپ تاریخ، کد، شناسه، بارکد و قیمت بر روی محصولات صنایع ماشین سازی و خودرو سازی و صنایع تولید لوله و بشکه و سرامیک و کلیه انواع محصولات دیگر.

 

گروه پاساک نمایندگی پخش و فروش بهترین جت پرینترهای صنعتی در ایران، ارائه دهنده کلیه خدمات پخش، فروش، مشاوره خرید، گارانتی، پشتیبانی و خدمات پس از فروش انواع جت پرینتر صنعتی به کلیه صنایع تولیدی کشور با تیراژ تولید مختلف از 100 عدد (برای انواع دستگاه جت پرینت دستی) تا خطوط تولید پر ظرفیت با تولید بیش از 1 میلیون محصول تولیدی برای یک خط تولید در یک روز (برای جت پرینترهای صنعتی پر سرعت) می‌باشد. جت پرینترهای گروه پاساک در انواع ریزنگار و درشت نگار، بسته به نوع خط تولید مشتریان ارائه میگردد. برای دریافت اطلاعات بیشتر از قبیل دریافت مشاوره و همچنین قیمت محصولات و خدمات، با شماره تلفن‌های شرکت تماس حاصل فرمائید.

 

برای دریافت مشاوره اولیه جهت انتخاب جت پرینتر مناسب خط تولیدتان با کارشناس فنی ما (مهندس کشاورز 09124150046) تماس بگیرید.

 

 

جت پرینتر قیمت جت پرینتر صنعتی و انواع جت پرینترهای صنعتی

جت پرینترهای صنعتی: قیمت انواع جت پرینتر صنعتی و فروش لوازم جانبی و مواد مصرفی پرینتر های صنعتی جوهر افشان

 

 

جت پرینتر

جت پرینتر نوع خاصی از چاپگر صنعتی و از نوع پرینترهای صنعتی جوهر افشان می‌باشد که بر روی خطوط تولید صنایع مختلف نصب شده و با سرعت بالا عملیات چاپ تاریخ و قیمت، برچسب و لیبل، لوگو و آرم، بارکد دو بعدی و بارکد میله‌ای، به همراه مشخصات کلیدی محصولات تولیدی را بر روی خود محصول و یا بر روی بسته بندی آنها، به صورت غیر تماسی و آنلاین و از طریق پاشیدن جوهر مخصوص (جوهر جت پرینتر) بر سطوح مذکور به انجام می‌رسانند. سیستم چاپ جت پرینترهای صنعتی اساسا بر پایه پاشش جوهر به صورت بار دار شدن قطرات جوهر قبل از پاشش و چسبیدن ذرات جوهر بر روی محصول و یا بسته بندی آن می‌باشد.

 

انواع پرینتر صنعتی توانایی چاپ همزمان و اتوماتیک تاریخ تولید ، تاریخ انقضاء ، شیفت کاری، ساعت تولید، بارکد، لوگو و آرم استاندارد و دیگر موارد مورد نیاز برای چاپ بر روی تمامی محصولات را دارند. در مجموع سیستم انواع جت پرینترهای صنعتی بر پایه 3 مدل DOD , CIJ , TIJ بنا شده‌اند و تولید کنندگان می‌توانند بر حسب نوع محصول ، تیراژ ، سرعت خط تولید و بودجه در نظر گرفته شده خود ، یکی از این مدل‌ها را انتخاب کرده و بر روی خط تولید خود نصب کنند. هرکدام از این تکنولوژی‌ها مزایا، معایب و کاربردهایی را دارا می‌باشند، از اینرو تولید کنندگان گرامی باید با توجه به نوع محصول تولیدی خود بهترین انتخاب را برای خرید دستگاه جت پرینتر خود انجام بدهند تا در آینده کمترین مشکل را در استفاده و خدمات پس از فروش داشته باشند.

 

 

انواع جت پرینتر

جت پرینترهای صنعتی بر اساس پارمترهای مختلف از قبیل تکنولوژی به کار برده شده در آنها، اندازه و وزن و ابعاد، کاربری صنعتی با تیراژ بالا و کاربری دستی تیراژ پائین، قیمت دستگاه، وزن فونت قابل چاپ توسط دستگاه (ریزنگار و درشت نگار)، تعداد خطوط قابل چاپ همزمان، مارک و برند دستگاه، و پارامترهای دیگر ، مورد دسته بندی قرار میگیرند. در این بخش به ارائه انواع جت پرینترهای صنعتی بر اساس پارامترهای مختلف پرداخته شده است.

 

 

انواع جت پرینترهای صنعتی بر اساس تکنولوژی به کار رفته در دستگاه پرینتر

پرینترهای PiezoElectric

پرینترهای TIJ مخفف Thermal Inkjet Printer

پرینترهای DoD Valve Jet Printer

پرینترهای CIJ مخفف Continuous Inkjet Printer

در انتهای همین صفحه به بررسی این تکنولوژی‌ها و معرفی نحوه کارکرد و مزایا و معایب آنها پرداخته شده است.

 

 

انواع جت پرینتر صنعتی بر اساس نحوه استفاده و اندازه دستگاه

1) جت پرینترهای صنعتی با تیراژ پرینت بالا

2) جت پرینترهای دستی (جت پرینت دستی) - با تیراژ پرینت پائین

 

جت پرینترهای صنعتی

پرینترهای صنعتی همانگونه که از نامشان پیداست برای پرینت در اشل صنعتی و تیراژ بالا مورد استفاده قرار میگیرند. این دستگاه‌های صنعتی معمولا از ابعاد و سایز بزرگ در کنار وزن نسبتا سنگین برخوردارند و سیستم کارکرد آنها به صورت کاملا برنامه ریزی شده، اتوماتیک و هوشمند می‌باشد. برای استفاده از این نوع جت پرینترهای صنعتی باید آنها را بر روی پایه‌ای مخصوص و مستحکم در کنار خط تولید و با فاصله بسیار اندک از خط تولید نصب و کالیبره کرد. هد این دستگاه‌ها که محل خروج جوهر می‌باشد باید نزدیک به محصولات روی خط تولید باشد. با عبور محصولات بر روی خط تولید و از کنار هد جت پرینتر، جوهر بر اساس تکنولوژی دستگاه از هد خارج شده و بر روی محصول و یا بسته بندی آن پاشیده شده و بلافاصله خشک میگردد.

 

انواع جت پرینت دستی

جت پرینترهای دستی همانگونه که از نامشان پیداست از ابعاد و وزن پائین تری نسبت به انواع صنعتی خود برخوردارند، از اینرو میتوان به سادگی آنها را در دست گرفت و با کشیدن هد آنها بر روی محصول عملیات پرینت بر روی محصول را اجرا نمود. این دسته از پرینترهای صنعتی دستی، از امکانات کمتر، قابلیت چاپ با تیراژ بسیار پائین تر (حداکثر تا حدود 1000 پرینت در روز) و در نتیجه قیمت کمتر نسبت به انواع صنعتی خود برخوردارند.

 

 

انواع برند جت پرینتر صنعتی و مارک جت پرینتر

با وجود پیشرفته بودن تکنولوژی پرینترهای صنعتی و عدم ورود بسیاری از تولید کنندگان درجه 2 و 3 چینی و آسیایی به بخش تولید جت پرینترهای صنعتی، تولید کنندگان بسیاری در دنیا به تولید و ارائه دستگاه‌های جت پرینتر با کاربری‌های گوناگون و سطوح کیفیت مختلف میپردازند. برخی از این مارک‌های جت پرینتر و مدل‌های تولیدی آنها عبارتند از :

جت پرینتر هیتاچی (Hitachi jet printer / جت پرینتر hitachi)

جت پرینتر اچ پی (جت پرینتر HP)

جت پرینتر دومینو

جت پرینتر LINX - پرینتر لینکس

جت پرینتر Bestmark پرینتر بست مارک

پرینتر صنعتی Bettermark

پرینترهای صنعتی Betterjet

پرینتر U2 - پرینتر دستی U2

جت پرینتر Sauven - جت پرینترهای صنعتی ساون

جت پرینتر Elfin

جت پرینتر ROTTWEIL

جت پرینتر ماکرو

 

 

انواع دستگاه تاریخ زن و دستگاه چاپ قیمت

گاهی اوقات از انواع جت پرینترهای صنعتی (چاپگر صنعتی جوهرافشان / چاپگر جوهر افشان صنعتی) و جت پرینترهای دستی با نام دستگاه تاریخزن و دستگاه چاپ قیمت نیز یاد میشود. برخی از نام‌هایی که ممکن در بازار با آنها برخورد کنید عبارتند از:

دستگاه تاریخ زن تخم مرغ (چاپگر تخم مرغ / پرینتر تخم مرغ / تاریخزن تخم مرغ / پرینتر مخصوص تخم مرغ / و قیمت پرینتر تخم مرغ)

دستگاه تاریخ زن صنعتی و دستگاه تاریخ زن اتومایک و دستگاه تاریخزن دستی

پرینتر تاریخ زن صنعتی و پرینتر تاریخزن اتوماتیک و پرینتر تاریخزن دستی

تاریخزن دستی و تاریخ زن اتوماتیک و تاریخزن صنعتی

چاپگر تاریخ و چاپگر قیمت

 

 

فروش پرینترهای صنعتی

فروشگاه اینترنتی پاساک ، زیر مجموعه گروه پاساک به عنوان یکی از بزرگترین وارد کنندگان و پخش کنندگان و فروشنده برتر تجهیزات صنعتی و دارای نمایندگی انواع پرینترهای صنعتی در ایران مفتخر است اعلام نماید که از این پس کلیه صنعتگران، کارخانجات و تولیدی های بزرگ کشور می‌توانند انواع پرینترهای صنعتی برندهای معتبر تولید کننده جت پرینترهای صنعتی دنیا را با سهولت تمام و همراه با بررسی، مقایسه و مشاوره رایگان از طریق فروشگاه اینترنتی پاساک به صورت آنلاین خریداری نموده و یا درخواست خرید خود را به صورت آنلاین و یا تلفنی ثبت نمایند. از جمله خدمات گروه پاساک میتوان به ارائه کلیه خدمات واردات، بازرگانی، فروش (از جمله فروش جت پرینترهای صنعتی و فروش لوازم جانبی انواع پرینتر صنعتی از قبیل فروش جوهر جت پرینتر های صنعتی)، و خدمات پشتیبانی و خدمات تعمیرات انواع پرینترهای صنعتی در سراسر کشور اشاره نمود. از برندهای مطرح که گروه پاساک نمایندگی آنها را دارا می‌باشد میتوان نمایندگی جت پرینتر هیتاچی و نمایندگی جت پرینتر اچ پی (جت پرینتر HP) و سایر مارک‌های معروف و معتبر پرینترهای صنعتی را نام برد.

 

خدمات گروه پاساک در زمینه جت پرینترهای صنعتی

بازدید رایگان کارشناسان ما از شرکت و خط تولید محصولات مشتریان

ارائه مشاوره رایگان جهت انتخاب بهترین و مناسب ترین نوع جت پرینتر صنعتی برای خط تولید مشتریان

ارائه خدمات گارانتی و خدمات پس از فروش طلائی با پشتیبانی سطح بالا

فروش انواع جت پرینتر صنعتی از جمله بهترین جت پرینترهای صنعتی بازار

فروش انواع جت پرینتر دستی ارزان قیمت و پرینترهای پرسرعت صنعتی گرانقیمت

فروش انواع جت پرینتر غیر تماسی جوهر افشان و جت پرینترهای چاپ برچسب و لیبل و بارکد

فروش انواع جت پرینتر ثابت صنعتی، جت پرینتر ارزان دستی و جت پرینتر پرتابل دستی

خرید جت پرینترهای صنعتی دست دوم، فروش جت پرینترهای صنعتی دست دوم

طرح تعویض پرینترهای صنعتی دست دوم ارزان قیمت با پرینترهای صنعتی نو گرانقیمت و پیشرفته

فروش کلیه لوازم جانبی و مواد مصرفی جت پرینترهای صنعتی از قبیل جوهر جت پرینتر و هد جت پرینتر

تعمیر جت پرینترهای صنعتی با مارک و مدل‌های مختلف

 

محصولات، تجهیزات و لوازم پرینترهای صنعتی ارائه شده توسط گروه پاساک

جوهر و حلال جت پرینتر مخصوص برای انواع جت پرینترهای صنعتی و قطعات یدکی و مواد مصرفی کارتریج جت پرینتر از قبیل جوهر جت پرینتر، حلال و اسپری شستشوی هد جت پرینترهای صنعتی از جمله تجهیزات پرینتر صنعتی می باشند که توسط فروشگاه اینترنتی پاساک ارائه می شوند.

 

قیمت جت پرینتر صنعتی و خرید جت پرینتر

تولید کنندگان گرامی زمان خرید جت پرینتر برای خط تولیدتان باید به موارد مختلفی توجه داشته باشید تا در طولانی مدت از خریدی که انجام داده اید راضی باشید. قیمت جت پرینتر به تنهایی نباید تنها عامل انتخاب شما باشد. نه یک دستگاه ارزان برای خط تولید شما مناسب است و نه یک دستگاه خیلی گرانقیمت، بلکه مناسب ترین دستگاه برای خط تولید شما بهترین جت پرینتر برای خرید می‌باشد.

 

برای خرید یک Jet Printer باید ابتدا به همخوانی دستگاه Jet Printer مورد نظر با خط تولید و محصول تولیدی و سطحی که قرار است بر روی آن عملیات پرینت صورت بگیرد توجه داشته باشید. عوامل مهم دیگر در انتخاب بهترین جت پرینتر برای خط تولید شما عبارتند از:

1) ریزنگار یا درشت نگار بودن دستگاه

2) تعداد خطوط قابل چاپ توسط پرینتر صنعتی

3) سرعت پرینت دستگاه (با واحد سانتی متر و متر بر ثانیه و در دقیقه) - سرعت دستگاه حتما باید با سرعت خط تولید شما قابل تطبیق باشد.

4) مرغوب بودن جنس خود دستگاه و کیفیت بالای چاپ آن بر روی سطح مورد نظر شما.

5) قیمت جوهر مخصوص دستگاه باید از دیگر پارامترهای مورد نظر شما باشد.

6) خرابی کم و مقاومت بالا و هزینه کم تعمیرات و پشتیبانی از دیگر موارد مهم می‌باشند.

7) قیمت لوزام جانبی و مواد مصرفی دستگاه مورد نظر حتما باید در نظر گرفته شوند.

8) گارانتی ، پشتیبانی مناسب و خدمات پس از فروش مهمترین پارامتر مورد نظر شما باید باشد.

9) پارامترهای مهم دیگری نیز وجود دارند که در آینده به ارائه آنها به شما عزیزان میپردازیم.

برای دریافت اطلاعات بیشتر و همچنین دریافت مشاوره جهت انتخاب مارک و مدل دستگاه مناسب برای خط تولید شما، با شماره تلفن‌های ما تماس بگیرید.

 

 

 

مشاوره، گارانتی، پشتیبانی و خدمات پس از فروش گروه پاساک

کلیه جت پرینترهای صنعتی ارائه شده توسط گروه پاساک به صورت کاملا حرفه‌ای و تخصصی و متناسب با خطوط تولید کارخانجات ارائه و پیشنهاد می‌گردند.

یکی از مزایای خرید جت پرینتر از گروه پاساک برخورداری از قیمت مناسب جت پرینتر، گارانتی معتبر و همچنین خدمات پس از فروش توسط واحد فنی و پشتیبانی ما می‌باشد.

جت پرینترهای صنعتی ارائه شده ، بسته به نوع و مارک آنها، قابلیت استفاده به عنوان دستگاه جت پرینتر بسته بندی و جت پرینتر تاریخ زن و جت پرینتر چاپ مشخصات و جت پرینتر چاپ قیمت محصولات مستقیما بر روی خود محصول و یا بسته بندی محصول در صنایع غذایی ، دارویی ، آرایشی و بهداشتی، انواع لوله ، صنایع پتروشیمی ، صنایع سلولزی، آب معدنی، صنایع چوب و ام دی اف و نئوپان، نظامی و غیره را دارا می‌باشند.

برای دریافت اطلاعات بیشتر و همچنین دریافت مشاوره جهت انتخاب مارک و مدل دستگاه مناسب برای خط تولید شما، با شماره تلفن‌های ما تماس بگیرید.

 

 


 

جت پرینتر چیست؟

انواع جت پرینتر صنعتی ، تجهیزاتی مقاوم با کاربرد مداوم و برای پرینت صنعتی غیر تماسی (غیر لمسی) تیراژ بالا و همزمان تاریخ تولید و تاریخ انقضاء محصول ، قیمت محصول، برچسب و لیبل، لوگو و آرم تولید کننده محصول ، بارکد دو بعدی و بارکد میله‌ای، و سایر مشخصات کلیدی محصولات تولیدی بر روی خود محصول و یا بر روی بسته بندی آنها می‌باشند. سیستم عملکرد این نوع از چاپگرهای صنعتی جوهر افشان به صورت غیر تماسی و از طریق پاشیدن جوهر مخصوص بر روی سطح محصول یا بسته بندی آن به نحوی که نوشته چاپ شده در برابر رطوبت و استحکاک مقاوم بوده و به سادگی از روی محصول پاک نشود، می‌باشد. در ادامه به معرفی انواع تکنولوژی‌های به کار رفته در پرینترهای صنعتی جوهر افشان میپردازیم و نقاط قوت و ضعف هر یک از تکنولوژی‌های به رفته را برای شما بیان میکنیم.

 

انواع تکنولوژی جت پرینترهای صنعتی

جت پرینترهای PiezoElectric که از پدیده پیزو الکتریک وارون برای پرینت صنعتی استفاده میکنند،

جت پرینترهای TIJ حرارتی که بر اساس سیستم پرینت صنعتی Thermal Inkjet Printing یا پرینت جوهر افشان صنعتی حرارتی می‌باشند،

جت پرینترهای DoD که بر اساس سیستم پرینت Drop On Demand Valve Jet Printing می‌باشند، و

جت پرینترهای CIJ که از سیستم پرینت جوهر افشان پیوسته Continuous Inkjet Printing استفاده میکنند.

 

 

مقایسه انواع جت پرینترهای صنعتی

تکنولوژی‌های به کار رفته در پرینترهای صنعتی جوهر افشان هر یک دارای مزایا و معایب خاص خود می‌باشند که در ادامه به بررسی آنها پرداخته‌ایم.

 

جت پرینترهای صنعتی Piezo

در پرینترهای صنعتی پیزو از پدیده ای به نام پیزو الکتریک وارون بهره گرفته می شود. برخی مواد مانند تعدادی از بلورها در اثر دریافت پالس الکتریکی ، نیروی فشاری ایجاد می کنند. پیزوالکتریک وارون به معنی تغییر شکل آنها بر اثر اعمال اختلاف پتانسیل الکتریکی است. اگر دو وجه روبرویی در هر یک از این بلورها را به اختلاف پتانسیل متناوب الکتریکی وصل کنیم، تغییر شکل متناوبی در آن رخ می‌دهد و به ارتعاش در می‌آید.

 

مزایا و معیب پرینترهای صنعتی Piezo

مزایا : کیفیت چاپ مناسب ( dpi 180 ) | قیمت اولیه مناسب

معایب : فاصله بسیار کم هد از محصول ( در حد چند میلیمتر ) | هزینه های مصرفی بالا ( جوهر و خدمات ) | نیاز به تعویض هد پس از زمان معین | شستشوی هد به صورت دستی | سرعت کم ( 35متر بر دقیقه) | امکانات نرافزاری ضعیف

 

 

جت پرینترهای صنعتی T.I.J

در جت پرینتر های حرارتی نیز از ایجاد یک پالس فشاری جهت بیرون راندن جوهر از دهانه ( نازل ) استفاده می گردد. در این روش از یک مقاومت الکتریکی کوچک استفاده می شود. این مقاومت در تماس با باریکه ای از جوهر به نازکی یک دهم میکرون قرار دارد. مقاومت الکتریکی در یک لحظه کوتاه جوهر را به شدت گرم کرده و به جوش می آورد. در این حالت یک حباب به وجود می آید که تا هزار برابر حجم اولیه رشد کرده منبسط می شود و جوهر را از دهانه به بیرون می راند. سپس سرد شده منقبض می گردد و جای خالی آن دوباره با جوهر موجود در کارتریج پر می گردد و این روند ادامه می یابد.

 

مزایا و معیب پرینترهای صنعتی T.I.J

مزایا : کیفیت چاپ خوب ( تا dpi 300 ) | قیمت اولیه مناسب | کاربری آسان

معایب : هزینه مصرفی بالا ( جوهر کارتریجی ) | فاصله کم هد از محصول ( در حد میلیمتر ) | حد اکثر سرعت چاپ تا 60 متر بر دقیقه

 

 

جت پرینترهای صنعتی DOD Valve Inkjet Printer

در این روش یک سری از دهانه های خروجی جوهر ( نازل ) توسط سوپاپ هایی کنترل می شوند. مخزن جوهر با اتصال به مخزن هوای فشرده تحت فشار قرار می گیرد و با باز و بسته شدن سو پاپ ها، جوهر از دهانه به بیرون پرتاب می گردد. قطره های پرتاب شده از دهانه های هد ، بر روی محصول در حال حرکت انواع کارکتر را به چاپ می رساند. پرینترهای درشت نگار از این روش استفاده می کنند.

 

مزایا و معیب پرینترهای صنعتی Valve Jet Prinetr

مزایا : چاپ درشت با ارتفاع زیاد | فاصله زیاد هد تا محصول ( تا 35 میلیمتر )

معایب : کیفیت چاپ نسبتا پایین | محدودیت در چاپ با اندازه ریز | نیاز به اتصال به سیتم هوای فشرده

 

 

جت پرینترهای صنعتی ریزنگار و جت پرینترهای صنعتی درشت نگار

ZANASI Z303 : Large Character Drop On Demand (DOD) Industrial Inkjet Printer

 

 

 

جت پرینترهای صنعتی C.I.J

در انواع جت پرینترهای CIJ جریان جوهر توسط یک پمپ فشار قوی از مخزن به سمت دهانه ( نازل ) به وجود می آید. در هد دستگاه یک کریستال پیزو الکتریک با ایجاد امواج صوتی جریان جوهر را به هزاران قطره پی در پی تقسیم می کند. قطرات جوهر در معرض یک میدان الکتریکی قرار گرفته باردار می شوند. این میدان با توجه به درجه انحراف مورد نظر برای قطرات جوهر، متغیر است. این قطرات از یک میدان الکتریکی دیگر عبور داده شده تا هر یک بر اساس بار الکتریکی که دارند به درجه انحراف مورد نظر رسیده و پس از خروج از دهانه ( نازل ) بر روی سطح مورد نظر پرینت کنند.

 

مزایا و معیب پرینترهای صنعتی C.I.J

مزایا : فاصله زیاد هد از محصول ( تا 35 میلیمتر ) | نرم افزار کاربری قوی | هزینه های مصرفی پایین | بدون خشک شدن جوهر در حالت آماده به کار | سیستم شستشوی خودکار داخلی

معایب : کیفیت چاپ نسبتا پایین

 

 

جت پرینتر هیتاچی : قیمت جت پرینتر صنعتی هیتاچی ژاپن

نمونه‌ای از جت پرینترهای CIJ : جت پرینتر هیتاچی سری جت پرینتر RX2

 

 

 

 

 

کلمات کلیدی

انواع جت پرینتر صنعتی | انواع جت پرینترهای صنعتی | بهترین برند جت پرینتر | بهترین جت پرینتر | بهترین جت پرینتر صنعتی | بهترین مارک جت پرینتر | پرینتر پرسرعت صنعتی | پرینتر تاریخزن دستی | پرینتر صنعتی پرسرعت | پرینترهای صنعتی Continuous Inkjet Printer | پرینترهای صنعتی Thermal Inkjet Printer | پرینترهای صنعتی Valve Jet Printer | پرینترهای صنعتی پیزو | پرینترهای صنعتی حرارتی | تاریخ زن اتوماتیک | تاریخزن دستی | تعویض جت پرینتر دست دوم | جت پرینت دستی | جت پرینتر | جت پرینتر ارزان دستی | جت پرینتر پرتابل | جت پرینتر تاریخ زن | جت پرینتر ثابت | جت پرینتر حرارتی | جت پرینتر دستی | جت پرینتر صنعتی | جت پرینتر صنعتی نو | جت پرینتر غیر تماسی

 

ادامه کلمات کلیدی

جت پرینترچیست | جت پرینترهای دومینو | جت پرینترهای صنعتی | جت پرینترهای صنعتی CIJ | جت پرینترهای صنعتی DOD | جت پرینترهای صنعتی TIJ | جت پرینترهای صنعتی اصفهان | جت پرینترهای صنعتی دست دوم | جت پرینترهیتاچی | خرید جت پرینتر صنعتی | خرید و فروش بهترین جت پرینترهای صنعتی بازار | دستگاه تاریخ زن | دستگاه تاریخ زن اتومایک | دستگاه تاریخ زن تخم مرغ | دستگاه تاریخ زن لیزری دستی | دستگاه تاریخزن | دستگاه تاریخزن دستی | دستگاه چاپ قیمت | فروش جت پرینتر | قیمت جت پرینتر

 

 

 

لینک‌های مفید

فروشگاه اینترنتی پاساک | تجهیزات صنعتی | چاپگر صنعتی | کنترل اصالت دارو | جت پرینتر | جت پرینتر هیتاچی | دستگاه برش لیزری | دستگاه تاریخ زن لیزری دستی | دستگاه تاریخ زن لیزری | تبلیغات اینترنتی | دوربین مدار بسته | دوربین مداربسته | قیمت انواع دوربین مدار بسته | بهترین مارک دوربین مداربستهدستگاه ضبط تصاویر دوربین مداربسته | اسپرت کمرا | اکشن کمرا | دوربین ورزشی | خرید دوربین جاسوسی | خرید دوربین مخفی | دوربین جاسوسی | دوربین مخفی | مینی کمرا | دوربین Mini DV | دوربین مینی دی وی

 

دوربین بیسیم | دوربین وایرلس | وای فای کمرا | دوربین سیم کارت خور | دوربین سیم کارتی | دوربین سیمکارت خور | دوربین سیمکارتی | دوربین مخفی سیم کارت خور | دوربین مخفی سیم کارتی | دوربین جاسوسی سیم کارت خور | دوربین جاسوسی سیم کارتی | دوربین مداربسته سیم کارت خور | دوربین مداربسته سیم کارتی | دوربین پرستار کودک | دوربین پرستار نوزاد | دوربین مخفی پرستار کودک | دوربین کنترل اتاق کودک | دوربین کنترل اتاق نوزاد | دوربین مراقبت از نوزاد | دوربین اتاق کودک | مانیتور اتاق کودک

 

تجهیزات شبکه | مودم 4G | مودم همراه جیبی | مودم وای فای ADSL | آنتن وایرلس | رادیو وایرلس | شبکه وایرلس | وای فای | دانلود | دانلود اندروید | دانلود نرم افزار اندروید انتقال تصویر | دانلود مقاله | دانلود فایل | کاتالوگ | لیست قیمت | دانلود نرم افزار تخصصی | آموزش نصب دزدگیر اماکن | آموزش نصب دوربین مداربسته | آموزش انتقال تصویر بر روی موبایل | انرژی برق | باتری | کابینت باطری | ژنراتور برق | موتور برق | برق اضطراری | انرژی خورشیدی | پنل خورشیدی | قیمت خرید UPS | یو پی اس | توربین بادی انرژی بادی

 

ادامه لینک‌های مفید

گیت بازرسی فرودگاه | گیت تردد خودرو در پارکینگ | گیت حضور و غیاب | گیت راه بند خودرو | گیت کنترل تردد شیشه ای | کنترل تردد | گیت کنترل تردد | گیت | راه بند | دستگیره الکترونیکی | دستگیره دیجیتال | قفل الکترونیکی | قفل دیجیتال دستگیره دیجیتال درب | قفل دیجیتال | دستگیره دیجیتال سامسونگ | قفل دیجیتال سامسونگ | دستگاه کنترل دسترسی | دستگاه اکسس کنترل | دستگاه حضور و غیاب اثر انگشتی | دستگاه حضور و غیاب کارتی | دستگاه حضور و غیاب | سیستم کنترل تردد | سیستم کنترل دسترسی

 

هارد دیسک | حافظه SSD | مانیتور صنعتی | ویدئو وال | چاپگر صنعتی | چاپگرهای صنعتی | کنترل اصالت دارو | جت پرینتر | جت پرینترهای ریز نگار | جت پرینترهای صنعتی | جت پرینتر هیتاچی | جت پرینترهیتاچی | دستگاه برش لیزری | دستگاه تاریخ زن لیزری دستی | دستگاه تاریخ زن لیزری | کنترل اصالت کالاویدئو پروژکتور | بارکد اسکنر | صندوق فروشگاهی | لیبل پرینتر | سیستم های امنیتی | دزدگیر پوشاک | دزدگیر فروشگاهی | دزدگیر لباس | گیت امنیتی | گیت حفاظتی | گیت ضد سرقت فروشگاهی | گیت فروشگاهی

 

سیستم اطفاء حریق | سیستم اعلام حریق | ردیاب خودرو | دزدگیر اماکن | دزدگیر خانه | دزدگیر منزل | دزدگیر کلاسیک | دزدگیر اماکن سیم کارتی | دزدگیر سیم کارتی | دزدگیر اماکن بیسیم | خرید دوربین مداربسته | دوربین مداربسته ارزان | فروش دوربین مداربسته | فروشگاه اینترنتی دوربین مداربسته | پخش عمده دوربین مداربسته | نمایندگی دوربین مداربسته | واردات دوربین مداربسته | آموزش تخصصی | انتقال تصویر