سبد خرید شما خالی است!

امکان پرداخت درب منزل یا در محل شما وجود ندارد.

خرید کمتر از 5 میلیون تومان تنها با پرداخت آنلاین امکانپذیر است.

کلیه محصولات ارائه شده دارای مهلت تست سلامت 24 ساعته می‌باشند.

تنها برای پروژه‌های صنعتی، تجاری؛ و خریدهای اداری امکان ملاقات حضوری و عقد قرارداد در دفتر شرکت وجود دارد.

قیمت خرید انواع لایسنس RouterOS روتربرد میکروتیک : قیمت خرید لایسنس روتربورد میکروتیک سطح 4 و 5 و 6


لایسنس میکروتیک

قیمت خرید انواع لایسنس RouterOS روتربرد میکروتیک : قیمت خرید لایسنس روتربورد میکروتیک سطح 4 و 5 و 6
لیستشبکه
نمایش:
مرتب کردن بر اساس:لایسنس میکروتیک


قیمت خرید انواع لایسنس RouterOS روتربرد میکروتیک : قیمت خرید لایسنس روتربورد میکروتیک سطح 4 و 5 و 6

لایسنس روتر او اس روتربرد میکروتیک Mikrotik Routeros License

 

سیستم عامل RouterOS میکروتیک :

یکی از مهمترین دلائل محبوبیت شرکت میکروتیک سیستم عامل آن است که با نام RouterOS ارائه گردیده است.

این سیستم عامل بر روی تمامی روتربرد های ساخته شده این شرکت ارائه شده و همچنین برای مصارف خاص و استفاده در شبکه های بزرگ این سیستم عامل را می توان بر روی کامپیوتر های با سخت افزار X86 نصب و استفاده کرد. سیستم عامل میکروتیک یک نرم افزار کاملا مستقل بر پایه لینوکس ورژن 2.6 می باشد که به منظور استفاده از تمامی امکانات شبکه در بستری ساده و گرافیکی با نصب و راه اندازی ساده طراحی و اجرا گردیده است.

برای استفاده از سیستم عامل RouterOS میکروتیک، باید ابتدا این سیستم عامل را از وب سایت کمپانی میکروتیک تهیه و بر روی سی دی ریخته و به راحتی آن را بر روی کامپیوتر نصب نمایید. پس از نصب کدی به نام Software ID به شما داده می شود که از طریق آن کد شما می توانید لایسنس خود را خریداری کرده و از آن استفاده کنید.

بدیهیست Software ID با توجه به سریال هارد دیسک کامپیوتر شما ساخته می شود و عملا لایسنس میکروتیک برای هارد دیسک شما ارائه می گردد و در صورت خرابی قطعات کامپیوتر بجز هارد دیسک براحتی میتوان بدون ایجاد مشکل برای مجوز خریداری شده دوباره از آن استفاده کرد. با توجه به اینکه لایسنس های شرکت میکروتیک با توجه به هارد دیسک ارائه می شود پیشنهاد می گردد از یک هارد دیسک نو به منظور استفاده و گرفتن لایسنس استفاده فرمایید.

همچنین در صورت نیاز به ارتقا دستگاه های با سیستم عامل سطح ۳ مانند سری SXT و ۷۵۰ و … می توان از لایسنس سطح ۴ میکروتیک به منظور ارتقا امکانات نرم افزاری آن استفاده کرد. بدیهیست با خرید هر لایسنس میتوان بصورت نامحدود از آپدیت های جدید سیستم عامل میکروتیک در آینده نیز استفاده کرد.

لایسنس سطح ۴ میکروتیک دارای محدودیت هایی نسبت به لایسنس سطح ۵ و ۶ مانند تفاوت در تعداد کاربران آنلاین در User Manager یا تعداد کانکشن ها می باشد که در زیر به آن اشاره شده است.

 

لایسنس میکروتیک سطح چهار RouterOS Level 4

لایسنس Level 4 میکروتیک برای امکان استفاده 200 کاربر همزمان در تونل های PPPoE, PPTP و VPN و همچنین HOTSPOT

 

لایسنس میکروتیک سطح پنج RouterOS Level 5

لایسنس سطح 5 (Level 5) میکروتیک که امکان استفاده 500 کاربر همزمان در PPPoE ، PPTP ، L2TP ، HotSpot ، و تعداد نامحدود کاربر در VLAN را میدهد.

 

لایسنس میکروتیک سطح شش RouterOS Level 6

لایسنس سطح 6 (Level 6) میکروتیک برای امکان استفاده نامحدود کابر همزمان از سرویس های مختلف در میکروتیک.
 

 

 

 

لینکهای مرتبط:

 لایسنس میکروتیک, ایسنس RouterOS, لایسنس روتربورد, لایسنس RouterOS میکروتیک, لایسنس روتربورد میکروتیک, Mikrotik License, Mikrotik Routeros License, لایسنس سطح 4 میکروتیک, لایسنس سطح 5 میکروتیک, لایسنس سطح 6 میکروتیک