سبد خرید شما خالی است!
انتخاب محصول فقط اینترنتی امکان پذیر است. مراجعه حضوری فقط برای تحویل کالا امکان پذیر است.

سیستم نظارت تصویری و تجهیزات نظارت شهری برای پایش تصویری کنترل ترافیک شهری و سامانه ثبت تخلفات رانندگی


سیستم های نظارتی

سیستم نظارت تصویری و تجهیزات نظارت شهری برای پایش تصویری کنترل ترافیک شهری و سامانه ثبت تخلفات رانندگی
لیستشبکه
نمایش:
مرتب کردن بر اساس:سیستم های نظارتی


سیستم نظارت تصویری : تجهیزات نظارتی کنترل ترافیک شهری | سامانه راداری ثبت سرعت غیر مجاز تخلفات رانندگی

سیستم نظارت تصویری و تجهیزات نظارتی کنترل ترافیک شهری برای پایش تصویری و کنترل ترافیک و امنیت شهری با استفاده از سامانه ثبت تخلفات رانندگی، و دوربین های قدرتمند LPR پلاک خوان و راداری، محصولاتی ویژه از سیستم های دوربین مداربسته با کاربردهای خاص می باشند.

 

 

 

سیستم نظارت تصویری کنترل ترافیکی

سیستم نظارت تصویری کنترل ترافیکی

 

 

 

سیستم نظارت تصویری:

سیستم های نظارت تصویری به مجموعه ای از تجهیزات گفته می شود که وظیفه ضبط ، پردازش ، مدیریت تصاویر را دارند.

سیستم نظارت تصویری نامی کلی برای سیستم دوربین مداربسته می باشد.

 

سیستم دوربین مداربسته از شرایط زیر برخوردار است:

حتما مجموعه ای از دوربین ها می باشد.

ممکن است از مجموعه ای از سیستم های ذخیره سازی استفاده نماید.

می تواند شخصی / خصوصی و به صورت انفرادی استفاده شود.

ممکن است فقط برای ضبط استفاده شود و نظارت آنلاین بر روی سیستم وجود نداشته باشد.

 

سیستم نظارت تصویری از شرایط زیر برخوردار است:

حتما از مجموعه ای از دوربین ها تشکیل شده است.

حتما از سیستم ذخیره سازی بهرهمند است.

در اکثر اوقات علاوه بر ذخیره سازی، نظارت آنلاین بر روی سیستم هم وجود دارد.

معمولا از سیستم پردازش و مدیریت تصاویر استفاده می کند.

معمولا در سیستم های بزرگ و وسیع استفاده می شوند.

 

 

 

سیستم‌های نظارت تصویری ارائه شده در این بخش شامل محصولات زیر می باشند:

تجهیزات نظارتی کنترل ترافیک شهری و سامانه راداری ثبت تخلفات سرعت غیر مجاز

 

سیستم نظارت تصویری شهری:

از این سیستم‌های نظارت تصویری برای کنترل ترافیک شهری، ثبت تخلفات رانندگی شهری (عبور از چراغ قرمز، توقف و پارک ممنوع، عدم حرکت بین خطوط) و دوربین های ثبت سرعت غیر مجاز در بزرگراه ها و اتوبان های داخل شهری

 

سیستم نظارت تصویری جاده ای:

در جاده‌های بین شهری اکثرا سیستم‌های نظارت تصویری برای ثبت سرعت غیر مجاز کاربرد دارند. در مواردی، از جمله در گلوگاه‌های جاده ای از سیستم‌های نظارت تصویری برای امر کنترل ترافیک و همچنین ثبت تخلفات رانندگی نیز استفاده می‌شود.

 

 

سیستم نظارت تصویری شهری

سیستم نظارت تصویری شهری

 

 

 

سیستم نظارت تصویری دولتی:

از این سیستم‌های نظارت تصویری معمولا در ساختمان ها و بناهای دولتی و انتظامی، و همچنین در اماکنی از قبیل پارکها و موزه‌ها استفاده می شود.

 

سیستم نظارت تصویری ویژه

این سیستمهای نظارت تصویری شامل انواع خاصی از تجهیزات دوربین مداربسته با کاربردهای ویژه می باشند که در ادامه به معرفی برخی از این دوربین ها و کاربردهای آنها خواهیم پرداخت:

 

دوربین مخفی:

دوربین های مداربسته مخفی برای کاربردهای شخصی با منع قانونی مواجه می باشند. دوربین‌های مخفی معمولا از نوع دوربین مداربسته کوچک و دوربین مداربسته بسیار ریز می باشند که معمولا برای عدم جلب توجه سارقین و همچنین پشتیبانی از سایر دوربین های مداربسته می باشند تا در صورت از کار انداختن غیر مجاز آنها پشتیبانی از سیستم نظارت تصویری همچنان عملی باشد. استفاده از دوربین مداربسته بسیار کوچک ریز برای مقاصد دوربین جاسوسی و یا افشاء اثرار شخصی و عمومی از مجازاتهای قانونی شدیدی برخوردار می باشند. برخی از انواع دوربین مداربسته از نوع دوربین مخفی با نام های دوربین خودکاری و دوربین قوطی کبریتی از انواع غیر مجاز دوربین‌های مداربسته می باشند و به همراه داشتن آنها و استفاده از آنها حتی برای مقاصد غیر خلاف نیز غیر مجاز می باشند.

 

دوربین آندوسکوپی:

دوربین مداربسته آندوسکپی از انواع دوربین مداربسته می باشد که قابلیت حرکت در مسیرهای غیر قابل دسترس را دارد. کاربرد دوربین های مداربسته آندوسکپی معمولا در صنایع و پزشکی می باشد.

 

دوربین چشمی در:

دوربین مداربسته چشمی درب یکی از انواع دوربین های حفاظتی و دوربین های امنیتی می باشد که قابلیت جایگزینی با چشمی معمولی دربهای ضد سرقت را دارند. اکثر این نوع دوربین مداربسته بر روی یک مانیتور کوچک و به همراه کارت حافظه قابل نصب بر روی درب ضد سرقت می باشند و قابلیت عکاسی از شخص یا شی پشت درب و ذخیره سازی تصاویر بر روی کارت حافظه را فراهم می آورند.

 

دوربین مداربسته بی سیم:

دوربین مداربسته وایرلس یا دوربین مداربسته بیسیم یکی از تجهیزات نظارت تصویری می باشند که برای برای برقراری ارتباط با دستگاه ضبط تصاویر نیاز به کابل کشی (کابل RG59 یا کابل شبکه) ندارند.

 

انتقال تصویر:

منظور از انتقال تصاویر دوربین مداربسته، انتقال تصویر بر روی بستر شبکه و یا انتقال تصویر اینترنتی می باشد. برای انتقال تصویر به تجهیزات شبکه (تجهیزات شبکه کابلی یا تجهیزات شبکه وایرلس) و یا تجهیزات اینترنت نیاز می باشد.

 

 

 

سیستم نظارت تصویری

 

 

پخش، فروش و لیست قیمت تجهیزات نظارت تصویری:

فروشگاه اینترنتی پاساک یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان تجهیزات سیستم نظارت تصویری و دوربین مداربسته، به دو صورت فروش به مشتریان و فروش به همکاران به ارائه خدمات در سراسر کشور می پردازد. لیست قیمت تجهیزات سیستم نظارت تصویری برای مشتریان اکثرا در خود سایت موجود می باشد، ولی همکارن گرامی برای اطلاع از تخفیف های همکاری و دریافت لیست قیمت تجهیزات سیستم نظارت تصویری باید از طریق ایمیل یا فکس درخواست نمایندگی تجهیزات نظارت تصویری و یا درخواست لیست قیمت سیستم نظارت تصویری خود را برای ما ارسال نمایند و درخواست خود را به صورت تلفنی پیگیری نمایند.

 

 

 

 

لینکهای مرتبط:

فروشگاه اینترنتی | فروشگاه اینترنتی پاساک | فروشگاه اینترنتی کالای دیجیتال | دوربین مداربسته | لیست قیمت دوربین مداربسته | دوربین مداربسته AHD | دستگاه AHD DVR | دوربین مداربسته آنالوگ | بهترین برند دوربین مداربسته | لوازم جانبی دوربین مداربسته | ویدئو سرور | انواع دوربین مداربسته | دوربین مداربسته چشم ماهی | دوربین مداربسته اسپید دام | دستگاه DVR | دستگاه دی وی آر | دوربین مداربسته تحت شبکه | دستگاه NVR | سیستم نظارت تصویری | دوربین مداربسته بیسیم | دوربین مداربسته وایرلس