سبد خرید شما خالی است!

پاسخگویی تلفنی و ارسال محصولات خریداری شده از پنجم فروردین از سر گرفته خواهد شد.

 

قیمت انواع دوربین مدار بسته : معرفی کامل و جامع انواع دوربین مداربسته به همراه توضیحات ، کاربردها و مشخصات فنی انواع دوربین مدار بسته و لیست قیمت انواع دوربین مداربسته برای انواع سیستم های نظارتی مداربسته


انواع دوربین مداربسته

قیمت انواع دوربین مدار بسته : معرفی کامل و جامع انواع دوربین مداربسته به همراه توضیحات ، کاربردها و مشخصات فنی انواع دوربین مدار بسته و لیست قیمت انواع دوربین مداربسته برای انواع سیستم های نظارتی مداربسته
لیستشبکه
نمایش:
مرتب کردن بر اساس:انواع دوربین مداربسته


انواع دوربین مدار بسته : قیمت انواع دوربین مدار بسته به همراه معرفی انواع دوربین مداربسته و لیست قیمت انواع دوربین های مدار بسته

قیمت انواع دوربین مدار بسته به همراه معرفی کامل و جامع انواع دوربین مداربسته در برگیرنده توضیحات، کاربردها و مشخصات فنی انواع دوربین مدار بسته و لیست قیمت انواع دوربین های مداربسته سیستم های نظارتی مداربسته.

انواع دوربین مداربسته به صورت لیست در زیر آورده شده است. برای ورود به لیست هر یک از انواع دوربین مدار بسته بر روی لینک آن کلیک نمائید تا به مشخصات و لیست قیمت انواع دوربین مدار بسته دسترسی پیدا کنید. دوربین های مداربسته با توجه به پارامترهای مختلف دسته بندی میگردند. یکی از پارامترهای دسته بندی انواع دوربین مدار بسته، مدل، ظاهر و کاربرد آنها می باشد.

 

 

 

انواع دوربین مداربسته: قیمت انواع دوربین مدار بسته

انواع دوربین مداربسته: لیست قیمت انواع دوربین مدار بسته

 

 

 

 

 

قیمت انواع دوربین مدار بسته و معرفی انواع دوربین مداربسته

 

انواع دوربین مداربسته با توجه به کاربرد آن و محیطی که قرار است در آن نصب شود متفاوت می‌باشند.

 

 

انواع محیط‌های نصب و انواع کاربرد دوربین مداربسته به صورت اجمالی عبارت است از:

 

انواع دوربین مداربسته برای محیط های داخلی ایندور

در چنین محیط هایی معمولا از آب و باران و گرد و خاک و نور مستقیم آفتاب خبری نیست و از آنجایی که از سقف کوتاهی برخوردارند و از نظر زیبایی نیز باید اصول دکوراسیون رعایت گردند، میتوان با انواع دوربین مداربسته از قبیل دام پلاستیکی، مکان مورد نظر را تحت پوشش قرار داد. در صورت وجود بوجه بیشتر برای انجام پروژه دوربین مداربسته به جای دوربین‌های پلاستیکی، دوربین‌های دام فلزی پیشنهاد بهتری می باشند. نوع دیگری از انواع دوربین مداربسته به نام دوربین مداربسته کیوب نیز وجود دارد که برای کاربردهای ایندور مناسب می‌باشند

 

انواع دوربین مداربسته برای محیط های ایندور با مشکلات تابش نور

بسیاری از امکان داخلی مانند اتاق‌های یک دفتر و یا محدوده داخلی یک مغازه یا فروشگاه که اطراف آن را پنجره‌ها و درب‌های شیشه‌ای سیکوریت یا دو جداره یا ریفلکس احاطه نموده است و نور آفتاب به داخل محیط به صورت مستقیم می‌تابد و خود محیط از نور کمتری نسبت به محیط خارجی برخوردار است؛ دوربین‌های دام معمولی پلاستیکی یا فلزی پیشنهاد نمی‌گردد. برای چنین محیط هایی، انواع دوربین مداربسته با تکنولوژی های سازگاری نوری وجود دارد که قادر به فیلتر کردن نور محیط برای دستیابی به بهترین تصویر می‌باشند. یکی از این تکنولوژی‌ها، تکنولژی WDR یا Wide Dynamic Range می‌باشد، این تکنولوژی قادر به فیلتر نور شدید تابیده شده از پشت اجسام برای داشتن تصویری واضح از اجسام و اشخاص داخل می باشد. از اینرو برای محیط های داخلی ایندور، در صورتیکه قرار است دوربین مداربسته از داخل رو به خارج (رو به شیشه یا پنجره) جایگذاری شود، انواع دوربین مداربسته دام با تکنولوژی WDR گزینه‌های پیشنهادی می‌باشند.

 

انواع دوربین مداربسته برای محیط های ایندور داخلی با حساسیت بالا

در برخی از اماکن مانند طلا فروشی‌های و یا بخش دخل و صندوق فروشگاه‌ها حساسیت بیشتری وجود دارد و از آنجایی که سر و کار با اجسام ریز مانند پول و یا سکه و یا قطعه طلا و یا هر چیزی با ارزش می‌باشد؛ دیگر انواع دوربین مداربسته دام در این موارد کاربرد ندارند. برای چنین شرایطی دوربین های مداربسته باکس یا دوربین های مداربسته صنعتی لنز خور گزینه‌های بسیار مناسبی می‌باشند. انواع دوربین مداربسته باکس با توجه به قابلیت نصب لنز بر روی آنها توانایی تنظیم وضوح تصویر بر روی یک منظقه خاص و یا یکسری از اشیاء و کالاها را دارند. بسته به فاصله و اندازه جسم مورد نظر می‌توان از لنزهای مختلف برای مجهز کردن دوربین های باکس استفاده نمود. یکی از بیشترین اماکنی که دوربین مداربسته صنعتی باکس لنز خور در آنها کاربرد دارند، بانک های می باشند. از آنجایی که در بانک ها باجه های زیادی برای پرداخت و دریافت پول وجود دارد. دوربین های مداربسته باکس بهترین گزینه برای چنین اماکنی می باشند.

 

انواع دوربین مداربسته برای محیط های ایندور داخلی با حساسیت بالا و نیاز به قابلیت دید در شب

دوربین های مداربسته باکس قابیلت دید در شب ندارند، دلیل آن هم در این است که معمولا بانک ها و طلافروشی ها و فروشگاه ها به هنگام شب و تاریکی خالی از افراد می باشند و عبور و مروری در این محیط ها وجود ندارد. از اینرو محافظت از این محیط ها به هنگام تاریکی شب با استفاده از سیستم های حفاظتی و دزدگیرهای اماکن صورت میگیرد. به هر دلیل ممکن است محیطی از حساسیت بالا برخوردار باشد و یا مساحت محیط بزرگ باشد و دوربین های معمولی قادر به پوشش چنین محیطی نباشند (مانند یک سالن بزرگ، یا یک سوله بزرگ)، در چنین شرایطی انواع دوربین مداربسته وری فوکال برای نظارت بر چنین محیط هایی مناسب می باشند. دوربین مداربسته وری فوکال یک نوع مستقل از انواع دوربین مداربسته نیست، بلکه تکنولوژی می باشد که امکان پیاده سازی آن بر روی انواع دوربین مداربسته از قبیل دوربین‌های دام می باشد. یک دوربین مداربسته دام وری فوکال دید در شب، مانند یک دوربین مداربسته باکس از لنز متغییر برخوردار است، ولی این لنز بر روی خود دوربین سوار است و قابلیت تعویض و یا تغیر آن وجود ندارد. همچنین یک دوربین مداربسته دام وری فوکال معمولا از نوع دید در شب می باشد. از اینرو برای محیط های تاریک و با نور کم مفید است.

 

انواع دوربین مداربسته برای محیط های داخلی ایندور با تعداد دوربین کم

یکی از انواع دوربین مداربسته که به تازگی به بازار راه یافته است دوربین مداربسته فیش آی (دوربین مداربسته چشم ماهی یا دوربین مداربسته Fisheye یا دوربین مداربسته 360 درجه) می‌باشد. با استفاده از یک دوربین فیش آی می‌توان یک محیط ایندور داخلی بزرگ را تنها با یک دوربین پوشش داد. دوربین مداربسته فیش آی از انواع دوربین مداربسته پیشرفته می باشد. این دوربین ها از لنز مخصوصی برخوردارند که بسیار واید می باشد و قابلیت پوشش یک فضای بزرگ را فراهم می آورد. این نوع از دوربین معمولا گرانقیمت می باشند، دلیل گرانی این نوع دوربین مداربسته به خاطر این است که معمولا دوربین‎های مداربسته چشم ماهی از نوع دوربین‌های تحت شبکه می‌باشند و لنز آنها از تکلنولوژی پیشرفته برخوردار است.

 

انواع دوربین مداربسته برای محیط های خارجی اوتدور

در محیط های خارجی اوتدور معمولا باد و باران گرد و خاک و نور مستقیم آفتاب اجازه استفاده از هر نوعی دوربینی را به شما نمیدهد. برای محیط های اوتدور خارجی دوربین‌های دام فلزی قابل استفاده می باشند. ولی دوربین مداربسته مخصوص محیط های خارجی معمولا دوربین مداربسته بولت (دوربین مداربسته بالت یا دوربین مداربسته صنعتی دید در شب) می باشد. این نوع دوربین فلزی بوده و معمولا از نوع آی دار IP65 و IP66 می باشند که بدین معنی است که ضد آب و ضد آفتاب هستند. این نوع دوربین قابلیت نصب بر روی دیوار و همچنین پایه های مخصوص را دارد و نوع وری فوکال آن برای محیط های اوتدور بزرگ مناسب است.

 

انواع دوربین مداربسته برای محیط های خارجی اوتدور وسیع و بزرگ

برای محیط های اوتدور وسیع که مسطح و بدون مانع باشند اگر بخواهید از دوربین های معمولی استفاده کنید نیاز به تعداد زیادی دوربین مداربسته و همچنین حجم زیادی از کابل و تجهیزات می باشد. از اینرو دوربین مداربسته اسپید دام (دوربین مداربسته گردان یا دوربین مداربسته PTZ) برای چنین محیط هایی طراحی و تولید می گردند. دوربین‌های مداربسته اسپید دام قابلیت چرخش به طرفین و حرکت عمودی رو به بالا و پائین را دارند. همچنین این دوربین ها مجهز به یک لنز متغیر موتور دار می باشند که قابلیت دوربین زوم و فوکوس اتوماتیک را دارد.

 

انواع دوربین مداربسته برای محیط های متحرک و وسایل نقلیه

وسایل نقلیه مانند خودرو، ماشین، اتوبوس، قطار، هواپیما و مترو از تکان ها و لرزش های شدیدی برخوردارند، از اینرو استفاده از تجهیزات مداربسته معمولی در چنین محیط هایی امکان پذیر و منطقی نمی باشد. دوربین مداربسته موبایل دام (دوربین مداربسته داخل خودرو، دوربین مداربسته داخل ماشین، دوربین مداربسته قطا و دوربین مداربسته مترو) ، از انواع دوربین مداربسته قابل استفاده در چنین محیط هایی می باشند.

 

دوربین های کوچک و مینی

دوربین مداربسته مینی اسپید دام و دوربین مداربسته مینی PTZ و دوربین مداربسته مینی باکس و دوربین مداربسته مینیاتوری، از انواع دوربین مداربسته می باشند که بیشتر دارای کاربرد برای محیط های ایندور داخلی هستند. کوچک بودن این دوربین ها چندید دلیل دارد که در بخش مربوط به هر کدام از این انواع دوربین مداربسته به دلایل آن خواهیم پرداخت.

 

 

 

فروش، خرید و قیمت انواع دوربین مدار بسته:

فروشگاه اینترنتی دوربین مداربسته پاساک یکی از بزرگترین وارد کنندگان و پخش کنندگان

انواع دوربین مداربسته در سراسر کشور، و بزرگترین فروشگاه اینترنتی دوربین مداربسته

در ایران می باشد.

 

لیست قیمت انواع دوربین مداربسته در فروشگاه اینترنتی دوربین مداربسته پاساک به

حالات مختلف قابل دسترس همکاران و مشتریان می باشد.

 

لیست قیمت مخصوص مشتریان معمولا برای هر نوع دوربین در فروشگاه آورده شده است.

 

ولی برای همکاران گرامی، حتما باید درخواست نمایندگی و خرید انواع دوربین مداربسته

ارائه شده توسط فروشگاه، به صورت کتبی در نامه سربرگ دار

برای آدرس ایمیل فروشگاه ارسال شود.

 

 

 

 

 

 

لینک‌های مفید

فروشگاه اینترنتی | دوربین مداربسته | فروشگاه اینترنتی دوربین مداربسته | لیست قیمت دوربین مداربسته | بهترین برند دوربین مداربسته | انواع دوربین مداربسته | انواع دوربین مدار بسته | دستگاه DVR | دستگاه دی وی آر | دوربین مداربسته تحت شبکه