سبد خرید شما خالی است!
انتخاب محصول فقط اینترنتی امکان پذیر است. مراجعه حضوری فقط برای تحویل کالا امکان پذیر است.

قیمت انواع دوربین مدار بسته: معرفی کامل و جامع انواع دوربین مداربسته شامل کاربردها و مشخصات فنی انواع دوربین مدار بسته و لیست قیمت انواع دوربین مداربسته برای انواع سیستم های نظارتی مداربسته و لیست قیمت همکار انواع دوربین های مداربسته کاربردی و پرمصرف


انواع دوربین مداربسته

قیمت انواع دوربین مدار بسته: معرفی کامل و جامع انواع دوربین مداربسته شامل کاربردها و مشخصات فنی انواع دوربین مدار بسته و لیست قیمت انواع دوربین مداربسته برای انواع سیستم های نظارتی مداربسته و لیست قیمت همکار انواع دوربین های مداربسته کاربردی و پرمصرف
لیستشبکه
نمایش:
مرتب کردن بر اساس:انواع دوربین مداربسته


انواع دوربین مدار بسته - قیمت انواع دوربین مدار بسته و معرفی کامل و جامع انواع دوربین مداربسته به همراه توضیحات، کاربردها و مشخصات فنی انواع دوربین‌های نظارتی و لیست قیمت انواع دوربین مداربسته برای انواع سیستم‌های نظارتی مداربسته و قیمت انواع دوربین های مداربسته کاربردی و پرمصرف موارد در برگیرنده این بخش می‌باشند. انواع دوربین مداربسته به صورت لیست در ابتدای همین صفحه آورده شده است. برای ورود به لیست هر یک از انواع دوربین مدار بسته بر روی لینک آن کلیک نمائید تا به مشخصات و لیست قیمت انواع دوربین مدار بسته مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید.

 

دوربین مداربسته سیر تکامل خود را در این چند دهه بر روی لبه مرزهای دانش و تکنولوژی ادامه داده است. سیستم های دوربین مداربسته توسط گروه پاساک به شیوه ای نوین معرفی و ارائه شده اند. پاساک گروپ مرجع تخصصی فروش دوربین‌های امنبتی و مرکز خرید سیستم‌های دوربین مداربسته در ایران است و پیشرو در معرفی و ارائه انواع سیستم دوربین مداربسته خانگی ارزان قیمت و سیستم های دوربین مدار بسته صنعتی گرانقیمت با کاربری نظارت تجاری، شهری و صنعتی می‌باشد.

 

سیستم‌های امروزی دوربین مداربسته از ابزاری ساده، اختصاصی و تک منظوره به ابزاری پیشرفته و عمومی ارتقا یافته اند و با کاهش هزینه‌های تکنولوژی های پیشرفته و راهیابی شبکه‌های کامپیوتری در منازل و صنایع به همراه مباحث هوشمندسازی ساختمان‌ها، سیستم‌های دوربین مداربسته با تکنولوژی‌های پیشرفته و سازگار با سایر تجهیزات خانگی و صنعتی راهی بازار شده اند.

 

دوربین های مداربسته با توجه به پارامترهای مختلف دسته بندی میگردند. یکی از پارامترهای دسته بندی انواع دوربین مدار بسته، مدل، ظاهر و کاربرد آنها می‌باشد. قابلیت‌های دیگری نیز وجود دارند که در دسته بندی انواع دوربین‌های مداربسته دخیل می‌باشند. با مطالعه مطالب این بخش و مشاهده محصولات هر یک از دسته بندی‌های آورده شده، به طور کامل با انواع دوربین مداربسته آشنایی کامل پیدا کرده و قادر به انتخاب بهترین مارک دوربین مداربسته و بهترین نوع دوربین مداربسته مورد نیاز خودتان خواهید بود، البته، انتخاب یک سیستم مناسب وابستگی بسیار زیاد به بوجه در نظر گرفته شده برای سیستم، شرایط محیطی و کاربری محیط مورد نظارت، و نهایتا اهداف و کاربری‌های مد نظر از نصب سیستم نظارتی مداربسته دارد.

 

 

قیمت انواع دوربین مدار بسته و معرفی انواع دوربین مداربسته

انواع دوربین مداربسته : تصویری از انواع دوربین مدار بسته شامل دوربین‌های دام، بولت، مینی دام، اسپید دام، باکس، وریفوکال، زوم، وایرلس، خانگی

 

 

قیمت انواع دوربین مدار بسته و معرفی انواع دوربین مداربسته

انواع دوربین مداربسته مصرفی در پروژه سیستم های نظارتی با توجه به شرایط محیط نصب، بوجه در نظر گرفته شده، اهداف و کاربری‌های مد نظر از سیستم نظارتی متفاوت خواهد بود. در گام اول برای انتخاب نوع تجهیزات مهمترین پارامتر بوجه در نظر گرفته شده در مقایسه با وسعت سیستم درخواستی برای پیاده سازی می‌باشد. با یک بوجه خیلی تنها سیستم‌های آنالوگ، با یک بوجه متوسط سیستم‌های اچ دی مبتنی بر کابل RG59 (یعنی سیستم‌های AHD و توربو اچ دی و HD-SDI, HD-CVI, HD-TVI) ، و با یک بوجه نسبتا مناسب میتوان سیستم دوربین مداربسته را بر اساس دوربین‌های اچ دی تحت شبکه طراحی و پیاده سازی نمود.

 

پس از انتخاب نوع سیستم دوربین مداربسته نوبت به انتخاب نوع و مدل تک تک دوربین‌ها بر اساس موقعیت فیزیکی نصب و نوع کاربری آنها میرسد. در این بخش از طراحی سیستم نظارت تصویری، مصرف کننده نهائی (مشتری) کمترین دخالت را میتواند داشته باشد و تنها باید هدف از نصب دوربین در موقعیت مورد نظر و میزان کیفیت تصویر درخواستی در طول روز و شب را در اختیار پیمانکار بگذارد تا تیم طراحی پیمانکار مناسب‌ترین گزینه‌ها را بر اساس شرایط محیطی و درخواست مشتری انتخاب نمایند. با این توصیفات برخی از اطلاعات مورد نیاز شما برای آشنایی با نحوه انتخاب نوع و مدل دوربین‌های مداربسته در ادامه آورده شده است.

 

 

انواع دوربین مداربسته برای کاربری‌های گوناگون و محیط‌های نصب مختلف

پارامترهای بسیار مهم برای یک موقعیت فیزیکی نصب دوربین عبارتند از : موقعیت داخلی (ایندور - در فضای مسقف) یا موقعیت خارجی (اوتدور - در فضای سر باز)، نوع، منبع و شدت نور تابشی در محیط نصب دوربین، میزان تغییر شدت نور به صورت لحظه‌ای و در طول شبانه روز، و نهایتا فاصله و اندازه اشیاء مورد نظارت در محیط نصب دوربین و میزان تحرک اشیاء در محیط ؛ علاوه بر این پارامترها موارد دیگری نیز در انتخاب دقیق نوع و مدل دوربین موثر می‌باشند که در مطالب زیر به آنها پرداخته شده است.

 

انواع دوربین مداربسته برای محیط های داخلی ایندور

در چنین محیط هایی معمولا از آب و باران و گرد و خاک و نور مستقیم آفتاب خبری نیست و از آنجایی که از سقف کوتاهی برخوردارند و از نظر زیبایی نیز باید اصول دکوراسیون رعایت گردند، میتوان با انواع دوربین مداربسته از قبیل دام پلاستیکی، مکان مورد نظر را تحت پوشش قرار داد. در صورت وجود بوجه بیشتر برای انجام پروژه دوربین مداربسته به جای دوربین‌های پلاستیکی، دوربین‌های دام فلزی پیشنهاد بهتری می باشند. نوع دیگری از انواع دوربین مداربسته به نام دوربین مداربسته کیوب نیز وجود دارد که برای کاربردهای ایندور مناسب‌تر و شکیلتر می‌باشند.

 

انواع دوربین‌های مداربسته برای محیط های ایندور با مشکلات تابش نور

بسیاری از امکان داخلی مانند اتاق‌های یک دفتر و یا محدوده داخلی یک مغازه یا فروشگاه که اطراف آن را پنجره‌ها و درب‌های شیشه‌ای سیکوریت یا دو جداره یا ریفلکس احاطه نموده است و نور آفتاب به داخل محیط به صورت مستقیم می‌تابد و خود محیط از نور کمتری نسبت به محیط خارجی برخوردار است؛ دوربین‌های دام معمولی پلاستیکی یا فلزی پیشنهاد نمی‌گردد. برای چنین محیط هایی، انواع دوربین مداربسته با تکنولوژی های سازگاری نوری وجود دارد که قادر به فیلتر کردن نور محیط برای دستیابی به بهترین تصویر می‌باشند.

یکی از این تکنولوژی‌ها، تکنولژی WDR یا Wide Dynamic Range می‌باشد، این تکنولوژی قادر به فیلتر نور شدید تابیده شده از پشت اجسام برای داشتن تصویری واضح از اجسام و اشخاص داخل می باشد. از اینرو برای محیط های داخلی ایندور، در صورتیکه قرار است دوربین مداربسته از داخل رو به خارج (رو به شیشه یا پنجره) جایگذاری شود، انواع دوربین مداربسته دام با تکنولوژی WDR گزینه‌های پیشنهادی می‌باشند.

 

انواع دوربین مداربسته برای محیط های ایندور داخلی با حساسیت بالا

در برخی از اماکن مانند طلا فروشی‌های و یا بخش دخل و صندوق فروشگاه‌ها حساسیت بیشتری وجود دارد و از آنجایی که سر و کار با اجسام ریز مانند پول و یا سکه و یا قطعه طلا و یا هر چیزی با ارزش می‌باشد؛ دیگر انواع دوربین‌های حفاظتی دام در این موارد کاربرد ندارند. برای چنین شرایطی دوربین های مداربسته باکس یا دوربین های مداربسته صنعتی لنز خور گزینه‌های بسیار مناسبی می‌باشند.

انواع دوربین مداربسته باکس با توجه به قابلیت نصب لنز بر روی آنها توانایی تنظیم وضوح تصویر بر روی یک منظقه خاص و یا یکسری از اشیاء و کالاها را دارند. بسته به فاصله و اندازه جسم مورد نظر می‌توان از لنزهای مختلف برای مجهز کردن دوربین های باکس استفاده نمود. یکی از بیشترین اماکنی که دوربین مداربسته صنعتی باکس لنز خور در آنها کاربرد دارند، بانک های می باشند. از آنجایی که در بانک ها باجه های زیادی برای پرداخت و دریافت پول وجود دارد. دوربین‌های مداربسته باکس بهترین گزینه برای چنین اماکنی می باشند.

 

انواع دوربین‌های مداربسته برای محیط های ایندور داخلی با حساسیت بالا و نیاز به قابلیت دید در شب

دوربین های مداربسته باکس قابیلت دید در شب ندارند، دلیل آن هم در این است که معمولا بانک ها و طلافروشی ها و فروشگاه ها به هنگام شب و تاریکی خالی از افراد می باشند و عبور و مروری در این محیط ها وجود ندارد. از اینرو محافظت از این محیط ها به هنگام تاریکی شب با استفاده از سیستم های حفاظتی و دزدگیرهای اماکن صورت میگیرد. به هر دلیل ممکن است محیطی از حساسیت بالا برخوردار باشد و یا مساحت محیط بزرگ باشد و دوربین های معمولی قادر به پوشش چنین محیطی نباشند (مانند یک سالن بزرگ، یا یک سوله بزرگ)، در چنین شرایطی انواع دوربین مداربسته وری فوکال برای نظارت بر چنین محیط هایی مناسب می باشند.

دوربین مداربسته وری فوکال یک نوع مستقل از انواع دوربین مداربسته نیست، بلکه یک قابلیت می‌باشد که امکان پیاده سازی آن بر روی انواع دوربین مداربسته از قبیل دوربین‌های دام و بولت وجود دارد. یک دوربین مداربسته دام وری فوکال دید در شب، مانند یک دوربین مداربسته باکس از لنز متغییر برخوردار است، ولی این لنز بر روی خود دوربین سوار است و قابلیت تعویض و یا تغیر آن وجود ندارد. همچنین یک دوربین مداربسته دام وری فوکال معمولا از نوع دید در شب می باشد. از اینرو برای محیط های تاریک و با نور کم مفید است.

 

انواع دوربین های مداربسته برای محیط های داخلی ایندور با تعداد دوربین کم

یکی از انواع دوربین مداربسته که به تازگی به بازار راه یافته است دوربین مداربسته فیش آی (دوربین فیش آی یا فیش آی یا دوربین مداربسته چشم ماهی یا دوربین مداربسته Fisheye یا دوربین مداربسته 360 درجه) می‌باشد. با استفاده از یک دوربین فیش آی می‌توان یک محیط ایندور داخلی بزرگ را تنها با یک دوربین پوشش داد. دوربین مداربسته فیش آی از انواع دوربین مدار بسته پیشرفته می‌باشد. این دوربین‌ها از لنز مخصوصی برخوردارند که بسیار واید می‌باشد و قابلیت پوشش یک فضای بزرگ را فراهم می آورد. این نوع از دوربین معمولا گرانقیمت می‌باشند، دلیل گرانی این نوع دوربین مداربسته به خاطر این است که معمولا دوربین‎های مداربسته چشم ماهی از نوع دوربین‌های تحت شبکه می‌باشند و لنز آنها از تکلنولوژی پیشرفته برخوردار است.

 

انواع دوربین مداربسته برای محیط های خارجی اوتدور

در محیط های خارجی اوتدور معمولا باد و باران گرد و خاک و نور مستقیم آفتاب اجازه استفاده از هر نوعی دوربینی را به شما نمیدهد. برای محیط های اوتدور خارجی دوربین‌های دام فلزی قابل استفاده می باشند. ولی دوربین مداربسته مخصوص محیط های خارجی معمولا دوربین مداربسته بولت (دوربین مداربسته بالت یا دوربین مداربسته صنعتی دید در شب) می باشد. این نوع دوربین فلزی بوده و معمولا از نوع آی دار IP65 و IP66 می باشند که بدین معنی است که ضد آب و ضد آفتاب هستند. این نوع دوربین قابلیت نصب بر روی دیوار و همچنین پایه های مخصوص را دارد و نوع وری فوکال آن برای محیط های اوتدور بزرگ مناسب است.

 

انواع دوربین مداربسته برای محیط های خارجی اوتدور وسیع و بزرگ

برای محیط های اوتدور وسیع که مسطح و بدون مانع باشند اگر بخواهید از دوربین های معمولی استفاده کنید نیاز به تعداد زیادی دوربین مداربسته و همچنین حجم زیادی از کابل و تجهیزات می باشد. از اینرو دوربین مداربسته اسپید دام (دوربین مداربسته گردان یا دوربین مداربسته PTZ) برای چنین محیط هایی طراحی و تولید می گردند. دوربین‌های مداربسته اسپید دام قابلیت چرخش به طرفین و حرکت عمودی رو به بالا و پائین را دارند. همچنین این دوربین ها مجهز به یک لنز متغیر موتور دار می باشند که قابلیت دوربین زوم و فوکوس اتوماتیک را دارد.

 

انواع دوربین مداربسته برای محیط های متحرک و وسایل نقلیه

وسایل نقلیه مانند خودرو، ماشین، اتوبوس، قطار، هواپیما و مترو از تکان ها و لرزش های شدیدی برخوردارند، از اینرو استفاده از تجهیزات مداربسته معمولی در چنین محیط هایی امکان پذیر و منطقی نمی باشد. دوربین مداربسته موبایل دام (دوربین مداربسته داخل خودرو، دوربین مداربسته داخل ماشین، دوربین مداربسته قطا و دوربین مداربسته مترو) ، از انواع دوربین مداربسته قابل استفاده در چنین محیط هایی می باشند.

 

دوربین‌های کوچک و مینی

دوربین مداربسته مینی اسپید دام و دوربین مداربسته مینی PTZ و دوربین مداربسته مینی باکس و دوربین مداربسته مینیاتوری، از انواع دوربین مداربسته می‌باشند که بیشتر دارای کاربرد برای محیط های ایندور داخلی هستند. کوچک بودن این دوربین‌‎ها چندید دلیل دارد که در بخش مربوط به هر کدام از این انواع دوربین مداربسته به دلایل آن خواهیم پرداخت.

 

 

فروش انواع دوربین‌های مداربسته، خرید انواع دوربین مداربسته و قیمت انواع دوربین مدار بسته

فروشگاه اینترنتی دوربین مداربسته پاساک یکی از بزرگترین وارد کنندگان و پخش کنندگان انواع دوربین مداربسته در سراسر کشور، و بزرگترین فروشگاه اینترنتی دوربین مداربسته در ایران می‌باشد. لیست قیمت انواع دوربین مداربسته در فروشگاه اینترنتی دوربین مداربسته پاساک به حالات مختلف قابل دسترس همکاران و مشتریان می باشد. لیست قیمت مخصوص مشتریان معمولا برای هر نوع دوربین در فروشگاه اینترنتی آورده شده است. ولی برای همکاران گرامی، حتما باید درخواست نمایندگی و خرید انواع دوربین مداربسته ارائه شده توسط فروشگاه، به صورت کتبی در نامه سربرگ دار برای آدرس ایمیل فروشگاه ارسال شود.

 

لیست قیمت دوربین مداربسته - لیست قیمت انواع دوربین مداربسته به صورت لیست قیمت همکار و لیست قیمت مصرف کننده

لیست قیمت دوربین مداربسته - لیست قیمت انواع دوربین مداربسته به صورت لیست قیمت همکار و لیست قیمت یوزر (لیست قیمت مصرف کننده) دوربین مداربسته از طریق کانال تلگرام گروه پاساک در دسترس عموم می‌باشند.

 

قیمت‌ها به صورت زیر در دسترس می‌باشند:

لیست قیمت مصرف کننده : لیست قیمت مصرف کننده در سایت و در کانال تلگرام موجود است. برای دانلود فایل لیست قیمت دوربین‌های مداربسته به کانال ما مراجعه کنید.

لیست قیمت همکار دوربین مداربسته : برای دانلود لیست قيمت همکار دوربین‌های مداربسته به آیدی تلگرام @pasakgroupco پیغام داده و پس از ارسال درخواست همکاری و تصویر کارت ویزیت منتظر بررسی درخواست خود توسط همکاران ما باشید. همکاران گرامی برای دریافت لیست قیمت مورد نظر خود حتما بایستی به صورت کتبی درخواست خود را برای ما ارسال نمایند. درخواست‌های کتبی باید حتما در نامه سربرگ دار با مهر و امضاء و همچنین همراه با تصویر کارت ویزیت شرکت همکار و یا فروشگاه همکار باشند. در غیر اینصورت به درخواست های رسیده شده هیچگونه پاسخی داده نخواهد شد.

 

 

 

 

 

 

لینک‌های مفید

فروشگاه اینترنتی دوربین مداربسته | لیست قیمت دوربین مداربسته | دستگاه DVR | دستگاه دی وی آر | دوربین AHD | اکسیس | دوربین داهوا | Hikvision | هایک ویژن | دوربین مداربسته سامسونگ | دوربین مداربسته چشم ماهی | فیش آی | دوربین مداربسته HD | دوربین IP | دوربین تحت شبکه | دوربین مداربسته دیجیتال | دستگاه NVR | اسپورت کمرا | اکشن کمرا | دوربین ورزشی | خرید دوربین مخفی | دوربین مخفی | مینی کمرا | دوربین Mini DV | دوربین مینی دی وی

 

دوربین بیسیم | دوربین وایرلس | وای فای کمرا | دوربین سیم کارت خور | دوربین سیم کارتی | دوربین مخفی سیم کارت خور | دوربین مخفی سیم کارتی | دوربین مداربسته سیم کارت خور | دوربین مداربسته سیم کارتی | دوربین پرستار کودک | دوربین پرستار نوزاد | دوربین کنترل اتاق کودک | دوربین کنترل اتاق نوزاد | دوربین مراقبت از نوزاد | دوربین اتاق کودک | مانیتور اتاق کودک

 

سیستم پایش تصویری | سیستم کنترل ترافیک شهری | تجهیزات شبکه | مودم 4G همراه جیبی | مودم وای فای ADSL | رادیو وایرلس | وای فای | دانلود نرم افزار اندروید انتقال تصویر موبایل | آموزش نصب دزدگیر اماکن | آموزش نصب دوربین مداربسته | آموزش انتقال تصویر بر روی موبایل | انتقال تصویر روی موبایل

 

ادامه لینک‌های مفید

باتری | ژنراتور برق | برق اضطراری | انرژی خورشیدی | پنل خورشیدی | قیمت خرید UPS | یو پی اس | گیت حضور و غیاب | گیت راه بند خودرو | گیت کنترل تردد شیشه ای | گیت کنترل تردد | راه بند | قفل دیجیتال دستگیره دیجیتال درب | دستگیره دیجیتال سامسونگ | قفل دیجیتال سامسونگ | دستگاه اکسس کنترل | دستگاه حضور و غیاب اثر انگشتی | دستگاه حضور و غیاب کارتی | دستگاه حضور و غیاب | سیستم کنترل تردد | سیستم کنترل دسترسی

 

مانیتور صنعتی | ویدئو وال | چاپگر صنعتی | کنترل اصالت دارو | جت پرینتر | جت پرینترهای صنعتی | جت پرینتر هیتاچی | جت پرینترهیتاچی | دستگاه برش لیزری | دستگاه تاریخ زن لیزری دستی | دستگاه تاریخ زن لیزری | کنترل اصالت کالا | ویدئو پروژکتور | بارکد اسکنر | صندوق فروشگاهی | لیبل پرینتر | سیستم های امنیتی | دزدگیر پوشاک | دزدگیر فروشگاهی | دزدگیر لباس | گیت امنیتی | گیت حفاظتی | گیت ضد سرقت فروشگاهی | گیت فروشگاهی

 

سیستم اطفاء حریق | سیستم اعلام حریق | ردیاب خودرو | دزدگیر اماکن | دزدگیر خانه | دزدگیر منزل | دزدگیر کلاسیک | دزدگیر اماکن سیم کارتی | دزدگیر سیم کارتی | دزدگیر اماکن بیسیم | خرید دوربین مداربسته | فروشگاه اینترنتی دوربین مداربسته | پخش عمده دوربین مداربسته | نمایندگی دوربین مداربسته | واردات دوربین مداربسته | آموزش تخصصی | انتقال تصویر