سبد خرید شما خالی است!
انتخاب محصول فقط اینترنتی امکان پذیر است. مراجعه حضوری فقط برای تحویل کالا امکان پذیر است.

اکسیس AXIS نمایندگی دوربین اکسیس؛ قیمت دوربین مداربسته اکسیس و قیمت نمایندگی دوربین های مدار بسته AXIS سوئد


اکسیس

اکسیس AXIS نمایندگی دوربین اکسیس؛ قیمت دوربین مداربسته اکسیس و قیمت نمایندگی دوربین های مدار بسته AXIS سوئد
لیستشبکه
نمایش:
مرتب کردن بر اساس:اکسیس


اکسیس AXIS - گروه پاساک، نمایندگی دوربین اکسیس سوئد و ارائه دهنده قیمت دوربین مداربسته اکسیس برای مصرف کننده (لیست قیمت نمایندگی رسمی دوربین مدار بسته AXIS).

 

اکسیس بر گرفته از کلمه AXIS نام معتبرترین برند دوربین مداربسته در دنیا و در ایران می‌باشد. دوربین اکسیس و تجهیزات دوربین مداربسته AXIS در این بخش ارائه میگردد. فروشگاه اینترنتی پاساک متعلق به گروه بازرگانی پاساک نمایندگی رسمی اکسیس در ایران می‌باشد. گروه پاساک، نمایندگی رسمی اکسیس در ایران تنها امکان ارائه قیمت به نمایندگان رسمی خود و مصرف کنندگان نهائی را دارد و از ارائه قیمت همکاری و فروش به همکار معذرویم و از تجهیزات AXIS تنها در پروژه‌های خود استفاده میکنیم. از اینرو از ارائه مشاوره و قیمت به کلیه همکارانی که به دنبال دریافت قیمت تجهیزات مداربسته اکسیس می‌باشند معذوریم.

 

مصرف کنندگان نهایی، برای دریافت قیمت دوربین‌های اکسیس باید حتما درخواست خود را به صورت کتبی در نامه سربرگ دار به همراه مهر و امضا از طریق تلگرام و یا ایمیل برای ما ارسال نمایند.

 

افراد و شرکت‌هایی که به دنبال دریافت نمایندگی از طرف گروه پاساک می‌باشند باید در نظر داشته باشند که پروژه‌های نظارت تصویری مبتنی بر دوربین‌های مداربسته اکسیس تنها به صورت پروژه‌ای قابلیت رجیستر نمودن نزدن ما را دارند و از ارائه قیمت محصولات به این دسته از همکاران نیز معذوریم. تنها پروژه‌هایی که توسط خود شما تعریف شده‌اند قابلیت رجیسر دارند و از پاسخگویی به استعلام‌ها و مناقصات ارائه شده از سوی شما معذوریم. و باید پروژه‌های خود را از آغاز با ارائه کلیه اطلاعات پروژه (شامل اطلاعات خود شما و اطلاعات کامل مشتری) نزد گروه پاساک رجیستر نمائید.

 

 

اکسیس AXIS (دوربین اکسیس - دوربین AXIS - نمایندگی دوربین اکسیس سوئد)

مطالب بخش دوربین های مداربسته اکسیس:

معرفی برند اکسیس (برند AXIS سوئد)

معرفی دوربین های برند دوربین اکسیس

معرفی انواع دستگاه NVR برند دوربین مداربسته اکسیس

معرفی تجهیزات نظارت تصویری برند دوربین مداربسته AXIS

راهنمای دریافت نمایندگی اکسیس در شهرستان‌ها

نحوه همکاری با نمایندگی رسمی اکسیس در ایران

ارائه اطلاعات نمایندگی انحصاری دوربین اکسیس (AXIS Gold Distributer)

نحوه دریافت قیمت دوربین مداربسته اکسیس

نحوه دریافت قیمت نمایندگی دوربین مدار بسته AXIS

نحوه ثبت و رجیستر پروژه، و درخواست بازدید و طراحی و اجرا و پشتیبانی

معرفی انواع مدل تجهیزات سیستم های نظارتی اکسیس سوئد: دوربین های دام و بولت و باکس و اسپید دام - انواع تجهیزات ذخیره سازی و سایر تجهیزات  AXIS

 

 

اکسیس(AXIS): دوربین مداربسته اکسیس (لیست قیمت دوربین AXIS)

 

 

 

دوربین AXIS : معرفی برند AXIS و دوربین مداربسته اکسیس

اکسیس (AXIS) که گاهی به صورت اکسیز (دوربین اکسیز) نیز تلفظ میگردد معتبرترین برند دوربین مداربسته در ایران و دنیا می‌باشد. دوربین مداربسته اکسیس / دوربین مداربسته AXIS و تجهیزات نظارت تصویری اکسیس تولید کمپانی AXIS سوئد می‌باشند. کمپانی اکسیس اولین تولید کننده تجهیزات نظارتی در دنیا بود که برای اولین بار دوربین های مداربسته را برای کاربردهای غیر نظامی و غیر دولتی راهی بازار نمود. دوربین اکسیس از نوع دوربین تحت شبکه می باشد و برند دوربین AXIS بهترین و معتبرترین برند و مارک دوربین مدار بسته در جهان و ایران می باشد. گروه بازرگانی الکترونیک و خدمات فناوری اطلاعات پاساک نماینده رسمی دوربین اکسیس در ایران می باشد. دوربین های اکسیس توسط نمایندگی دوربین مداربسته اکسیس پاساک، قابلیت ثبت و رجیستر پروژه توسط نمایندگی گلد اکسیس را دارند.

 

 

دوربین مداربسته AXIS : کیفیت دوربین مداربسته اکسیس و نمایندگی دوربین اکسیس

دوربین های اکسیس از نوع دوربین مداربسته تحت شبکه می باشند. تجهیزات سیستم نظارت تصویری اکسیس و انواع دوربین مداربسته اکسیس از بالاترین کیفیت برخوردارند. تجهیزات سیستم نظارت تصویری اکسیس از لحاظ ظاهر، استحکام، کیفیت فیزیکی و کیفیت تصویر از بالاترین کیفیت ممکن در بین تجهیزات سیستم های نظارت تصویری برخوردار می باشند. دوربین اکسیس دارای نمایندگی های فروش کوچک که کار فروش دوربین مداربسته اکسیس را انجام دهند نمی‌باشد. نمایندگی دوربین اکسیس به صورت نمایندگی گلد اکسیس و مبتنی بر پروژه می باشد.

 

فروشگاه پاساک تنها فروشگاه اینترنتی دوربین مداربسته در ایران است که کلیه خدمات بازرگانی و پشتیبانی دوربین های AXIS را به صورت آنلاین ارائه می دهد. از آنجایی که دوربین مدار بسته اکسیس مبتنی بر پروژه می باشد از ارائه هر گونه لیست قیمت دوربین مداربسته AXIS به مشتریان و همکاران گرامی معذوریم. در ادامه با نحوه خرید دوربین مداربسته اکسیس و همچنین نحوه رجیستر نمودن پروژه دوربین مداربسته اکسیس آشنا خواهید شد.

 

 

نمایندگی دوربین اکسیس در ایران: فروش دوربین مداربسته AXIS

نمایندگی دوربین اکسیس در ایران

 

 

دوربین مداربسته اکسیس : نمایندگی شهرستان‌ها، خرید، رجیستر پروژه و دریافت قیمت

نحوه خرید دوربین های اکسیس و راهکار درخواست استعلام و مشاوره برای پروژه های نظارت تصویری با استفاده از برند اکسیس:

1) مشتریان گرامی، اعم از افراد، اشخاص، شرکت ها، ادارت و سازمان هایی که درخواست استفاده از دوربین های AXIS و تجهیزات اکسیس را در پروژه دوربین مداربسته خود دارید، با شماره 09124150046 تماس حاصل فرمائید و پس از مشاوره اقدامات هماهنگ شده را پیگیری نمائید تا در اسرع وقت به درخواست های شما رسیدگی شود.

 

2) همکارانی که قصد استفاده از دوربین مداربسته اکسیس در پروژه های خود را دارند نیز باید با شماره 09124150046 تماس حاصل فرمایند، بدیهی است که ارسال درخواست کتبی به همراه رزومه ای که ثابت نماید شما دوستان گرامی از همکاران دوربین مداربسته می باشید الزامی و اجتناب ناپذیر است.

 

 

معرفی محصولات برند اکسیس AXIS

در ادامه انواع تجهیزات و محصولات اکسیس به همراه مشخصات فنی و کاتالوگ های پیوست شده ارائه می گردند. برای سئوالات خود و دریافت مشاوره با شماره 09124150046 تماس حاصل فرمائید.

 

در ضمن آدرس ایمیل contact [at] pasakgroup.com و تلگرام 09124150046 درگاه ارتباطی ما با شما می باشد.

 

 

 

اسپید دام AXIS | اسپید دام اکسیس | برند AXIS | برند اکسیس | خرید دوربین AXIS | خرید دوربین اکسیس | دوربین مداربسته AXIS | دوربین IP اکسیس | دوربین اکسیس | دوربین آی پی AXIS

 

 

 

لینک‌های مفید

فروشگاه اینترنتی پاساکبهترین مارک دوربین مداربستهقیمت دوربین مداربسته اکسیس | قیمت دوربین مداربسته AXIS | دستگاه NVR اکسیس | دوربین های مدار بسته اکسیس | انتقال تصویر روی موبایل | انتقال تصویر | دوربین مدار بستهبرندهای دوربین مداربسته | ویدئو سرور | دوربین مداربسته اچ دیدستگاه ضبط دوربین مداربستهنمایندگی دوربین مداربسته